Vaikų dienos centro „Fazaniukas“ kelionės po Lietuvą

Vaikų dienos centas „Fazaniukas“ rengia užsiėmimus ne tik viduje, ar Marijampolėje, bet ir mėgsta keliauti. Pirmoji kelionė po karantino į Vilnių, nors ir ilga, tačiau pilna įspūdžių ir nuotykių.

Pirmiausia išbandėme savo drąsą ir kėlėmės į Tv bokšto apžvalgos aikštelę, lankėmės Pinigų muziejuje, pasistiprinę „Hesburger“, aplankėme garsųjį Lukiškių aikštės paplūdimį, pasitaškėme fontane, pasigėrėjome Katedros aikšte ir Gedimino pilimi ir neplanuotai surengėme pikniką pievelėje prie degalinės.

Vasarą leidome turiningai ir išsiruošėme į Anykščius. Pirmoji stotelė – Puntuko akmuo ir Lajų takas. Kam pirmas kartas, kam jau ne, bet įspūdžių ne mažiau, įveikiant aukščio baimę, įsiamžinant aukštai aukštai lankytojų lentoje. Trumpas sustojimas prie basų kojų tako, prie mamuto statulos.

Toliau Labirintų parkas, kuriame praleistos kelios valandos. Veiklos čia ir mažam ir dideliam, įveikiant labirintus, čiuožiant ant padangų, plūduriuojant ant vandens, žaidžiant mini golfą ir kiti užsiėmimai. Laikas neprailgo, norėjosi dar pabūti. Papramogavę labirintuose užsukom ir į apverstą namą.

Galutinė stotelė įspūdžių kupiniems keliautojams – užkandinė „Hesburger“. Po ilgos dienos, su gera nuotaika, grįžome namo.