Projektas “Stiprūs ir vikrūs“

Tursučių kaimo bendruomenė pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2021 metų veiksmų plano 1.1.4 priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendino projektą Tursučių sportinės varžybos „Stiprūs ir vikrūs“.

Rugpjūčio 21 dieną Tursučiuose vyko sportinės varžybos. Penkios komandos rungėsi krepšinio 3×3 varžybose, taip pat penkios komandos tinklinio 2×2 varžybose. Po atkaklios kovos ir trumpalaikio lietaus išaiškėjo abiejų varžybų nugalėtojai. Pirmą vietą krepšinio varžybose išplėšė komanda „Buvo Nebuvo“, o tinklinyje pirma buvo komanda „Sveikas draugas“.

Susirinkusieji taip pat savo jėgas galėjo išbandyti įvairiose rungtyse: baudų metimo, metimo iš vidurio aikštės, smiginio, žiedų mėtymo, mini futbolo , šokinėjimo per virvutę. Nugalėtojams įteikti prizai.

Nors varžybų metu ir prapliupo negausus lietus, dalyvių tai neišgasdino. Dalis galėjo pasislėpti iš šio projekto lėšų įsigytoje palapinėje. Taip pat įsigijome įvairaus sportinio inventoriaus.
Tęsdami projekto veiklas, rugsėjo 18 dieną išsiruošėme į baidarių žygį Šešupe. Nors oras ir nebuvo džiuginantis, atkarpa Gavaltuva – Antanavas nustebino gražiomis vietomis ir įspūdingais vingiais.

Projektas finansuojamas LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos